Bahco 9045-B-250 - Square Precision 250mm 10" Black Professional
MPN: 9045-B-250 SKU: 1022544
Adding to cart… The item has been added
free shippingShipping Quote
(No reviews yet) Write a Review
Details
  • Manufactured in one piece steel + 10mm at the rail for inner measurement.