Powercoil 3520-12.00X1.5DP - Thread Inserts M12 x 1.75mm x 1.5D 10 Pack
MPN: 3520-12.00X1.5DP SKU: 1009750
Adding to cart… The item has been added
free shippingShipping Quote
(No reviews yet) Write a Review
Details
Specifications
  • Thread Diameter: 12mm
  • Pitch: 1.75mm
  • Installed Length: 1.5D
  • Installed Length: 18mm