Milwaukee M18FDCPF8-0C - 18V Brushless Cable Drive Locking Feed Drain Snake (Tool Only)
MPN: M18FDCPF8-0C SKU: 1122254
Adding to cart… The item has been added
free shippingFree Shipping all over Australia
Features
  • POWERSTATE Brushless Motor delivers maximum power down the line.
  • Fully Enclosed Drum: Best protection and mess containment
  • LED Light: Illuminates work area underneath sinks and other dark spaces
Specifications
  • Cable Lock: Yes, Twist Lock
  • Drum Capacity: 6mm x 15m, 8mm x 15m, 9.5mm x 10m