Austsaw RHS2302560 - Rotary Hacksaw Blade 230mm 25mm Bore 60 Teeth
MPN: RHS2302560 SKU: 1111834
Adding to cart… The item has been added
free shippingShipping Quote
(No reviews yet) Write a Review
Details
  • Diameter: 230mm (9")
  • Bore: 25mm
  • Kerf/Plate: 2mm/1.6mm