Austsaw ALYC1852060 - Alum Blade Triple Chip 185x20mm 60T
MPN: ALYC1852060 SKU: 1098080
Adding to cart… The item has been added
free shippingShipping Quote
(No reviews yet) Write a Review
Details
  • Diameter: 185mm (7 1/4")
  • Bore: 20mm
  • Kerf/Plate: 2.2mm/1.6mm