Sutton D1101200 - Long Series Drill 12.0mm Blue
MPN: D1101200 SKU: 1079307
Adding to cart… The item has been added
free shippingShipping Quote
(No reviews yet) Write a Review
Details
Features
  • 118° Standard Point
  • Precision ground flute designed for fast chip removal.
Specifications
  • Size: 12mm
  • Overall Length: 197mm
  • Flute Length: 121mm